Potterovský týden se odkládá (pokud ho někdo zaznamenal) na dobu neurčitou, Měla jsem nějaké problémy, a proto se nedokončil. Již vydané články zátím jenom uložila k sobě.

Dotatek k mým knižím novinkám

30. října 2015 v 19:30 | Vája |  Moje Knihy
Zdravím Vás! jak jsm psala v minulém článku od bratrance jsem dostala poukaz na knižku, který jsem včera použila. Přemluvila jsem babičku, aby se mnou šla do Tesca a já si mohla jít vybrat knihu. Babičku a bráchu jsem poslala do hračkářství (brácha bude mít narozky tak si šel vybrat dárek) a já jsem se vydala do knihkupectví... Dlouho jsem stála a prohlížela si regály a nemohla jsem se rozhodnout, kterou s vybrat. Jednou se mi nelíbil příběh podruhé to bylo nad 200kč a já u sebe neměla hotovost. Když mi babička navhovala,že mi rozdíl doplatí což odmítla jsem (měl to být dárek a mě se to nezdálo správný). Já jsem chtěla vybrat už předtím než tam půjdu a jediné co mi zalíbilo by kniha Móda, krása... od Nicole a Lucky Enherbergerových (známých blogerek, které se ukáží i na Slavíkovi) . Boužel teprve výjde ( asi 2.11.2015) a návíc stojí víc než měl můj poukaz hodnotu, a tak budu muset přemlouvat ,,ježíška", že tu knížku moc moc chci. No, a nakonec jsem si vybrala knížku za 199kč, která se jmenuje Amelie v Paříži. Beru to jako oddechové čteníčko, ale co možná překvapí. Když jsem začala číst komentáře - na mé oblíbené stránce o knihách -, které se mi vůbec nelíbily a dost mě odrazovaly, proto jsem se rozhodla je nečíst a názor si udělat až si knihu přečtu a doufám, že se komentáře nepotvrdí.
P.S. na narozeniny mi maji přijít ještě tři knížky od tety a strejdy (počítám, že příjdou na Vánoce :D). Takže asi bude i dodatek číslo 2 :)
Vaše Vája
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám ukazování mých knih?

Ano rád/a to čtu 25% (1)
Ano 0% (0)
Možná 0% (0)
Ne 50% (2)
Ne je to blbost 0% (0)
Neodpovím stejně tě nepřesvědčím 25% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama