Potterovský týden se odkládá (pokud ho někdo zaznamenal) na dobu neurčitou, Měla jsem nějaké problémy, a proto se nedokončil. Již vydané články zátím jenom uložila k sobě.

Holky z Internátu: 1 Příjezd - Enid Blyton

24. října 2015 v 19:13 | Vája |  Moje Knihy
Přeji pěkný podvečer všem mým čtenářům a čtenenářkám... Opět mám pro Vás tip na jednu knížku s názvem Holky z Internátu. Narazila jsem na ni náhodou v knihovně asi před rokem. V té době jsem neměla, co číst (co se stává často :D), a tak jsem v knihovně hledala něco na čtení (co jiného mám v knihovně hledat? :)) a našla jsem právě zmiňovanou knížku. je to takové oddechové čteníčko a pro antičtenářky jako dělané. Kniha má totiž jen 140 stran (přečteno za půl dne :D), což není moc.
Malý popis knihy...
Dvojčata Pat a Isabela O´Sulivanovy mají příští semestr nastoupit na internátní školu St Clare, která se hodně liší od jejich bývale a milované školy Redroofrs, kde byly kapitánkami a nejstaršími žákyněmi školy. St Clare měly být mezi nejmladšíma, navíc se tam nehrál hokej, ale ,,hrozný" lakros a dvojčata tam nikoho neznaly. Těmito argumenty se hájily před rodiči, aby na školu nemusely, jenže rodiče to nepřesvěčilo, a tak na začátku semestru nastoupily do školního vlaku a jely.
Dvojčata brzy zjistila, že je škola ještě horší než si myslely... Musely si samy ustlat, zašívat roztrhané věci a co bylo nejhorší posluhovat dvěma nejstarším ročníku. Ani ve třídě to neměly lehké v učení se jim nedařilo a do kolektivu taky nezapadly, nejvíc nesnášely jejich francouštinářku Mam ´zele, které daly přezdívku odporná Mam ´zele, protože jim do sešitu psala odporné. Dívky ve třídě jim zase říkaly nadutá dvojčata... Za kterou si samy mohly.
A jak to bude dál? Pochopí dvojčata, kde dělají chybu? odpovědi naleznete v knížce
lepší obrázek jsem nenašla :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám ukazování mých knih?

Ano rád/a to čtu 25% (1)
Ano 0% (0)
Možná 0% (0)
Ne 50% (2)
Ne je to blbost 0% (0)
Neodpovím stejně tě nepřesvědčím 25% (1)

Komentáře

1 Laura Laura | 25. října 2015 v 20:24 | Reagovat

Ty si tak stěžuj, že nemáš co číst! A knihu EAH mš už pěkně dlouho! Vím, že jsi psala před rokem, ale přesto... Často? S tím co děláš s mojí knihovničkou?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama