Potterovský týden se odkládá (pokud ho někdo zaznamenal) na dobu neurčitou, Měla jsem nějaké problémy, a proto se nedokončil. Již vydané články zátím jenom uložila k sobě.

Amelie v Paříži - Angie Westhoff

2. listopadu 2015 v 14:15 | Vája |  Moje Knihy
Nedávno jsem vám psala článek o tom, jak jsem si koupila novou knížku a protože jsem hrozný knihomol už je přečtená! Knížku hodnotím kladně. Chtěla jsem nějakou love story, což to splnila a ni víc jsem od toho neočekávala. Možná jsem si myslela, že tam bude milostný trojúhelník, ale ten se neukázal a je to dobře, protože z nich začinám být unavená tak jsem ráda, že jsem od toho odpočala :D.
Tak a máme tu další popis...
Sina miluje staré filmy. Když se ji naskytne příležitost jet na rok do Paříže - na místě, kde se natáčel její oblíbený film (Amelie v Paříži- to je překvapení:D) - nezaváha. Chce se odpoutat od své bývale lásky - který to sní ukončil na Valentýna po esemesce -, mít klid od otčíma a nevidět svou mámu blednout. V adoptivní rodině se seznámí s Rafaelem jejím ,,bratem". Je to milý a pohledný kluk, ale kapku namyšlený, když zjistí, že je to začínajíci herec a právě toto léto má točit film chce se za každou cenu dostat na natáčení. To se jí povede a pak se stane ještě něco lepšího...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám ukazování mých knih?

Ano rád/a to čtu 25% (1)
Ano 0% (0)
Možná 0% (0)
Ne 50% (2)
Ne je to blbost 0% (0)
Neodpovím stejně tě nepřesvědčím 25% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama