Potterovský týden se odkládá (pokud ho někdo zaznamenal) na dobu neurčitou, Měla jsem nějaké problémy, a proto se nedokončil. Již vydané články zátím jenom uložila k sobě.

Elita - Kiera Cass

2. listopadu 2015 v 13:47 | Vája |  Moje Knihy
Pokračování Selekce se jmenuje Elita. Selekci jsem si vybrala k svátku (duben 2014) a četla jsem ji o Velikonočních prázdninách ( četla jsem ji dva dny :D). Když jsem dočetla byla jsem na sebe hrozně naštvaná, protože pokračování mělo vyjít až za rok! No ale co se dalo dělat tak jsem čekala a čekla... až jsem se dočkala! Elita byla stejně čtivá jako předtím Selekce a bylo tam trochu více akce, což jsem uvítala...

A teď malý popis pro navnadění :D (POZOR pro toho kdo nečet Selekci může obsahovat spoilery)
Počet účatnic na Selekci se snížil na šest - Elitu, kde jsou dívky odlodlané bojovat o srdce prince. Naše hlavní hrdinka America už zjistlia, že ji princ není lhostejný a že k němu možná něco i cítí. Když se rozhodne, že chce být jeho ženou stane se strašná věc, po které si America opět není jistá svými city. Navíc se v pálaci objevil její bývalý jako stáž a chce obnovit jejích lásku. America neví zda to tak chce nebo ne. Lítá mezi dvěmi odlišnými světy a neví jak se má rozhodnout.
Uvědomí si America koho chce? Aspen vs. Maxon? Jak to nakonec dopadne? - to vše nalezne v Elitě.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Selekce nebo Elita?

Selekce 0% (0)
Elita 0% (0)
Obojí 0% (0)
Ani jedno 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama