Potterovský týden se odkládá (pokud ho někdo zaznamenal) na dobu neurčitou, Měla jsem nějaké problémy, a proto se nedokončil. Již vydané články zátím jenom uložila k sobě.

Migranti.... grrrrrr

16. listopadu 2015 v 12:15 | Vája |  Sezení s Vajíčkem
Na jednom pěkném místě si žili lidičky, kteří si říkali Evropané. Najednou tam vtrhli nevítaní hosté byli celí smutní a utrápení a Evropané je vzali na milost jen jedné rodině se nelíbili. Byli to Čecháčci a zbytek kmene je nebral vážně. Když novému kmeni poskytli vše nač si vzpoměli tak místo, aby děkovali pěkně nám to nandali. Začali si říkat přesně to co chcou vyhrožovat hladovkami a útoky a bůhvíčím ještě... Tak na to ti Evropané doplatili a Čecháčkům se omuvili :)

Rozhodla jsem se prostřednictvím blogu projevit svůj názor na migranty. Zprvu jsem si říkala: ,,co sakra chtějí?". Později: ,,aha tam zuří valka.". A teď? ,,Vypadně vy šmejdi liný!" Jde o to, že my Evropané jsme jim poskytli azyl, stravu... a jim je to ještě maló a navíc ten pateční útok v Paříži... no hrůza a děs. Kam ten svět sakra spěje? Už vím k záhubě.

Co mi na nich vadí:
1. Neumí se chovat
2. Nechtějí se řídit našimi zákony = když se nebude řídit našimi zákony vraťte se tam odkud jste přišli
3. Dělají nám tu zbytečný chaos
4. Šíři strach

Tak to je asi vše děkuju všem, ktěří si přečtou aspoň první písmeno :D.
Vája
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Souhlasíte se mnou?

Ano 0% (0)
Ne 0% (0)
Nevím 0% (0)
? 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama