Potterovský týden se odkládá (pokud ho někdo zaznamenal) na dobu neurčitou, Měla jsem nějaké problémy, a proto se nedokončil. Již vydané články zátím jenom uložila k sobě.

Leden 2016

Nový měsíc - Stephanie Meyer

29. ledna 2016 v 15:15 | Vája |  Moje Knihy
Pokračování Twillight ságy mě vůbec nenachadchlo. Bylo tam moc špatných hlavně úzkost. A tak se přiznám, že jsem nepřečetla asi 100 stránek a přeskočila na konec, který se mi líbil. Tohle byla první knížka, u které jsem to udělala, ale protože bych přišla o část podstatného děje koukala jsem na film abych byla v obraze.

Bella v září narozeniny, na které by nejradši zapomněla. Při oslavě se stalo pár nepříjemných události, které se stát neměly. Edward se potom začne chovat velice divně a na konec z toho výjde, že Bellu opustí, protože ji už nemiluje a odejde z Forks. Bella se uzavře do sebe a že všeho nejvíc se snaží nemyslet na něj. Později zjistí, že když udělá něco nebezpečného dokáže si přivodit Edwardovu halucinací a že to tolik nevolí.
Pokračování v knížce

Jaká byla knížka podle Vás?

Který díl je lepší Stmívaní nebo Nový měsíc?


Podělte se v komentáříchAndělé 1: Pád - Lauren Kate

25. ledna 2016 v 17:58 | Vája |  Moje Knihy
Dneska se podíváme na knížku, o které jsem už zmiňovala v článku kuk. Jde o knížku, které jsem se trochu bála (díly tomu názvu), což jsem vůbec nemusela, protože je to klasický dívčí román. A na Vánoce jsem si přála pokračování, o kterém napíšu později.

Sedmnáctiletá Luce nastoupila do polepšovny Meče & Kříže, kde se snažila zapomenout na minulost a nemyslet na budoucnost, která se ji rázem otočila o 180°. Moc se ji sice nedaří, ale snaží se to nějak zvládnout. Pak se najednou na scéně objeví Daniel, který ji k sobě přitahuje, i když se k ní nechová zrovna pěkně. Spolu s kamarádkou Penn začnou hledat jeho rodinu a zajímat se o něj víc než je zdravé...
Pokračování v knížce

Slyšela jsem, že se má o tom točit film tak uvidíme.... :D