Potterovský týden se odkládá (pokud ho někdo zaznamenal) na dobu neurčitou, Měla jsem nějaké problémy, a proto se nedokončil. Již vydané články zátím jenom uložila k sobě.

Březen 2016

Vzpomínky

20. března 2016 v 17:41 | Vája
Věnováno památce Věry Matuškové


Zná to asi každý někdo nový příjde někdo známý odejde. A je jedno jestli na pár hodin, let, měsíců, týdnů nebo navždy! Nevíme proč to tak je, ale víme, že je to koloběh života, který nemůžeme změnit. Bohužel nejde to a když občas chceme některé lidi nepotkávat a přesto je potkáváte vždycky budou převládat lidi, které chcete potkat, ale už nepotkáte. Proč to tu píšu a dumám? Protože jsem se nedávno dozvěděla, že moje dětská doktorka, se kterou se ,,známe" skoro 14let... umřela. Když jsem se to dozvěděla bylo mi tak zvláštně. Pochopte to neznaly jsme se jinak než v ordinaci, ale byla to ona, kdo mi propíchal ušní lalůčky, kdo mě několikrát očkoval nebo napsal doporučení pro nějaké další vyšetření.
Neznaly jsme se a přesto ano. Nejhorší pro mě asi bylo, že jsem tam před dvěma týdny byla se naočkovat a tam vypadala normálně. Dokonce jsme vtipkovali a bavily se a teď tohle? Myslím, že by vás to taky zasáhlo. Je to člověk, na kterého si z doktorů zvyknete nejvíc, protože vás zná už od malička a vy si zvyknete na něj. Mluvím pořád o tom, se známe nebo neznáme, abych to vysvětlila. Neznály jsme se nijak soukromě neřeknu jakou měla ráda zmrzlinu nebo jaké knížky četla, ale můžu říct, že to byl hodný člověk, který nám skoro vždy vyhověl přišli jsme tam s nějakým zdravotním problémem.

Pokud jste to dočetli až jsem děkuju a mám jednu radu. Teď zavři oči.... a vzpomeň si na doktory ke kterým docházíš pravidelně (oční, ortodoncie, ortopedie...) a řekni si jací jsou jistě najdeš aspoň jednoho, kterého máš rád/a za to jaký je a toho si važ. Jistě važ si těch ostatních taky si to zaslouží, ale ten jeden bude mít v tvém řebříčku první místo a na toho nikdy nezapomeň! Teď otevři oči a ,, zkus to znovu" se podívat na svět jinýma očima :D