Potterovský týden se odkládá (pokud ho někdo zaznamenal) na dobu neurčitou, Měla jsem nějaké problémy, a proto se nedokončil. Již vydané články zátím jenom uložila k sobě.

Duben 2016

Co mám ráda za: Youtubery

30. dubna 2016 v 22:22 | Vája |  Co má ráda za:

A cup of style

Vlastně první Youtuberky, které jsem začala sledovat. Našla jsem je při sledování Mixxér show na Óčku, kde byly společně s Shopaholic Nicol a Míšou (které tu ještě budou zmíněné) a pak když jsem si od nich přála knížku.
Líbí se mi, protože nijak nechvástají a mají podle mě dobrý styl. Navíc to není jen o módě, ale i o tom, co zažívají ,,normálním" životě. Takhle jsem třeba ,,strávila" s Nikčou v Americe nebo jsem se koukla na část koncertu Elie Goulding. Holkám určitě dopuručuju se na tenhle kanál juknout.

Shopaholic Nicol

Další youtuberku, kterou se objevila na Óčku je Nicol. Na Niki se mi líbí její nešikovnost, protože ji máme společnou. Vážně, když se podívate na její videa najdete minimálně jednu situaci, kdy se ji nějaká nešikovnost povede nebo o nějaké vypráví. Pokud vím tak ještě pořád běží ma Óčku její Get out!, na který se ráda dívám.

Style with me

Poslední youtuberka, kterou jsem objevila na Óčku je Míša neboli Style with me. Je asi o něco méně známější, ale je originální! Už tím, že je z Vietnamu, je celkem mladá (jen o pět let starší než já). Trochu se svou nešikovností podobá Nikče, ale jenom trošíčku :).

Hoggy

Jinak známý jako Petr Lexa ze skupiny slza. Když se, ale sedne před kameru je to úplně někdo jiný. Vtipný, bláznivý a hlavně hyperarktivní. U jeho videí si zaručeně odpočinete i pobavíte. Našla jsem ho díky kamarádce a tímto bych jio chtěla poděkovat, že ho našla. Hoggyho jsem ukázala i bráchovi a teď se na něj díváme dva! U jeho videí se strašně smějeme a dělame blbosti :D.

KOVY

dnešní poslední youtuber je KOVY. Mě se líbí, že se jeho videa zajimájí o ,,problémy" dnešních vymoženostech a že dokážou člověka donutit se nad jeho videi pozastavit a zamyslet se. Což občas nění k zahození. Zároveň se u jeho videí i pobavíte a je to určitě zábavnější než tlachání politiků v televizi.