Potterovský týden se odkládá (pokud ho někdo zaznamenal) na dobu neurčitou, Měla jsem nějaké problémy, a proto se nedokončil. Již vydané články zátím jenom uložila k sobě.

Červenec 2016

PRÁZDNINY+ Co bude dál s blogem? Potřebuju pomoct!

1. července 2016 v 22:30 | Vája |  Důležité
Kvůli prázdnám vyhlašuju POZASTAVENÍ BLOGU! Zpátky se vrátím 1.9.2016...

Cobude dál s Blogem?

Abych se nějak odčinila za svoji celoroční neaktivitu vyhlašuji Znovuotevření blogu, které proběhne v již už oznamovaném datu 1.9.2016. Od tohoto data budu mít více pravidelných članků a data bude (konečně) dortžovat! Budu si přes prázdniny psát deníček zážitků a většinu zveřením v září na blogu. Měla by to být taková moje/vaše vzpomínka na léto.
Pravidelné články:
° Tip na knížku - co 2. týden
° Vajíčkové best songs - 18. den měsíce
° Pohádka trochu jinak - 22. den měsíce
° Tip na film - poslední den měsíce

Prázdniny

Za pár dní jedu s rodiči na Vysočinu, kde budeme na kolech objevat krásupřírody na kolech aneb slovy Viktora Cabadaje:,,Je to dál, ale o to horší cesta", kterýma se řídí hlavně taťka zatímco zbytek smečky jede za hlavou rodiny :). Já hlavně doufám, že mamka přemluví taťku, aby jel jeden den sám a my se půjdeme projít po okolí a pak lenošit nad knížkou nebo si pustit nějaký film. Držte mi palce!
Poté jedu s oddílem na tábor. Budeme 18 dní přírodě, kde problém chytit signal natož pak WI-FI. Na to stejně není čas, protože pořád hrajeme hry, bojovky, občas vaříme a pomýváme nebo v noci hlídkujeme. Spíme ve stanech na molitnanu či jiné madraci, která jde sbalit do krosny nebo VELKÉHO pevněho pytle. Jednoduše chudinky u nás nemají, co dělat. Ozbrojeni meči chrabě bráníme naše území :D.
Nakonec jedme do Chorvatska! Pravděpodobně někde na Istrii, kde přímo na místě hledáme ubytování a už se nemůžeme dočkat moře. Kdyby někdo neustále fotil naše dění na pláži zjistil by, že většínou ležíme a čteme každý svou vlastní knížku. Strašně se těším na zasloužený odpočinek, který mi přes celý školní rok chyběl.

Potřebuju pomoct

Psala v jsem, že každý 18. den v měsíci bude vycházet Vajíčkové best songs, což by měla být moje vlastní hitparáda. Od vás potřebuju takovou menší službičku. Pod článek dám anketu, kde budete hlasovat o písničku, která se vám bude líbit. Pokud máte nějakou svou oblíbenou písničku a ona nebude ve výběru napište mi ji do komentářů! Tím hodně pomůžete pro další takové články do budoucna. Budu moc vděčná za každou písničku, která se tady objeví!

Vajíčkové best songs - Předpremiera: