Potterovský týden se odkládá (pokud ho někdo zaznamenal) na dobu neurčitou, Měla jsem nějaké problémy, a proto se nedokončil. Již vydané články zátím jenom uložila k sobě.

Tábor 2016 #0 - Seznámení

4. září 2016 v 22:00 | Vája
Krásnou neděli! V následujicích dnech se budou objevovat články a mém táboře, který jsem si náramně užila. Napadlo mě, že ne všichni čtenáři by mohli pochopit všechny výrázy. Proto budu pokaždé odkazovat sem. Dost řečí a jdeme na to!

1. Družina = skupina lidí, která se skláda z jednoho rádce a podrádce a zbytek tvoří členové. Družiny taky bojují proti jiným družinám a chodí společně na nástupy.

2. Rádce = člověk, který vede družinu. Má povolení dávat deset a je taky nejzkušenější z družiny. Kdykoliv má některý člen problém většinou to první řeší rádce (nepočítájí se zdravotní potíže).

3. Podrádce = člověk, který pomáhá rádcovi se vším s čím si neví rady. Taky má povoleno dávat deset.

4. Deset = trest, když některý člen mluví sprostě nebo neposlouchá. Davají si holky deset dřepů a kluci deset kliků.

5. Zdravoťák = stan, kde řeší většina zdravotních problémů.

6. Vedení = jednoslovní název pro členy vedení

7. Velitelák = stan, kde vedení vymýšlí bojovky a hry. Je to Tabu.

8. Tabu = Tohle může vyslovit kdokoliv. A ty se nesmíš jeho věci brát či mu vstoupit do stanu. Pokud to udělá může mu dát i člen deset a on to musí vykonat.

9. Praporečníci = lidi, co nesou prapor.

10. Nástup = buď tento pokyn vydá rádce či podráce a družina musí do deseti vteřin nastoupit. Pokud něktrý vedoucí dlouze dvakrát pískne nastoupí celý oddíl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama