Potterovský týden se odkládá (pokud ho někdo zaznamenal) na dobu neurčitou, Měla jsem nějaké problémy, a proto se nedokončil. Již vydané články zátím jenom uložila k sobě.

Úlovky z knihovny za srpen 2016

5. září 2016 v 6:00 | Vája

Krásné pondělí M-B dneska bych vám chtěla ukázat jaké knížky jsem si pro sebe ulovila z knihovny.
Ono to totiž není jen tak jít do knihovny a vybrat si knihu to je přímo lov! Není nic horšího než tam přijít být úplně natěšeni, že si knížku dnes odnesete domů už se úplně vidíte, jak sedíte venku a čtěte si a pak přijdete k regálu a vaše zlatíčko tam není!! To pak máte jen kapičku naděje a jdete se zeptat knihovnice, která vám oznámí - a zároveň sebere všechnu radost -, že požadovaná kniha tam opravdu není a vám nezbývá nic jiného než ulovit něco jiného :(.
Dnes se budeme bavit o kniháh, které se mi ulovit podařily. Tak jdeme na to!


Abyste byli v obraze. Tento týden jsem stihla obejít knihovny dvě a pak mám ještě dvě od kamatádky. Začnu u té, kde je knih míň a je v místě mého bydliště. Pokračovat budu druhou knihovnou a poslední budou knihy od kamrádky.

1. Knihovna:První knihou je Deník Mimoňky 4 - Příběhy neohrabané krasobruslařky od Rachel Renée Rusell. Já mám přečtene pouze dva první díly, a protože v knihovně byl půjčený 3. díl (Už chápete ten lov?) a já hrozně chtěla tak jsem si ho půjčila od kamarádky Káji. Knížka je formou deníku, což znamená, žš to bude takový jednochý počteníčko a moc se na něj těším.


Druhou knihou je Harry Potter a ohnivý pohár (4. díl) od J. K. Rowling, který jsem už četla, ale proč jsi ho nepřečíst znovu že? Chystám se, že napíšu do rubriky Tipy na knižky celou serii HP někdy kolem listopadu. Tak si počkejte :D.


Třetí a zároveň poslední knihou z této knihovny je Harry Potter a kámen mudrců (1. díl) od J. K. Rowling. No, víte ona tam byla tak osamělá, že jsem ji tam prostě nechat nemohla :(.


2.Knihovna:Čtvrtou knihou je danteho holka od Courtny Cole. Měla by to být nějaká letní romance a trochu mi připmíná knížku, která už tu byla představená a to Amélie v Paříži. Hlaně ten obal.


Pátou knihou je Dívka 15, flirtování po francousku od Sue Limb. Z této série už pár knížek vlastním i v mé knihovničce a celou sérii plánuji představit v prosinci.


Šestou knihou je Dívka skoro 16, Šílené utrpení od Sue Limb. Tyhle knížky se špatně shánějí byla náhoda, že jsem ji tam objevila a jsem za to moc ráda. Kdyby měl někdo tip, kde se dají sehnat napište do komentářů. děkuju


Sedmou knihou je Stmívání od Setephenie Meyer. O téhle knížce jsem už psala. Kdo nečetl tak honem přečíst! KLIK


Osmou knihou je Nový měsíc od Stephenie Meyer. Půjčuju si je pořád dokola nemůžu se jich nabažit :D. Nutno říct, že sto přeskočených stránek je už přečtených. Jupí! KLIK


Devátou knihou je Zatmění od Stephenie Meyer. Já nevím jestli to víte, ale na instagramu sleduju jeden profil a na něm psaly, že hledají nové adminky pro svůj blog a já jim tedy napsala, že se hlásím, a tak jsem tam. Já udělám asi nějaký samostatný článek (takže reklama :D), kde vám o tom popovídám víc.


Desátou knihou je Rozbřesk od Meyer. Jasně poslední knihou z knihovny je poslední díl z Twilight ságy. A teď ještě jedna a opustíme Steph.


Od kamarádky Káji:Jedenáctou knihou je Oficiální průvodce Twilight ságy od Stephenie Meyer. Pokud nemáte Twilight ještě dost tak si určitě přečtěte tuto knihu.


Dvanáctou knihou je Deník mimoňky (3) příběhy netalentovaný pop hvězdy od Rachel Renée Russell. No, tak tuhle knihu jsem v knihovně neulovila a naštěstí jsem věděla, že Kája vlastní tuhle (jedinou z téhle série) a byla tak moc hodná, že mi ji půjčila.Tak tohle jsou všechny půjčene knihy za srpen. Je jich hodně ani jsem nevěděla, že jich bude dvanáct. Pokud i vy navštěvujete knihovnu podělte se mnou o své úlovky v komentářích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama