Potterovský týden se odkládá (pokud ho někdo zaznamenal) na dobu neurčitou, Měla jsem nějaké problémy, a proto se nedokončil. Již vydané články zátím jenom uložila k sobě.

Zatmění - Stephenie Meyer

8. září 2016 v 8:00 | Vája |  Moje Knihy
Milé M-B dámy opět se k hlásím pokračováním Twillight ságy. Tento třetí díl se jmenuje Zatmění a byl určitě lepší než minulý díl, který se mi vůbec nelíbil a hodnotím ho jako nejslabší. Naštěstí mi to tenhle díl vynahradil a já zase můžu jen chválit.
Poprvé jsem knížku četla minulý rok na dovolené v Chorvatsku, bohužel ne v papírové podobě, ale z mobilu. Moc se mi to nelíbilo, ale neměla jsem jinou možnost. Na prázdniny jsem si půjčila celou Twillight ságu v knihovně a tak jsem si řekla, že bych mohla svou chybu napravit a knížku si znovu přečíst. Už jsem ji dočetla a musím říct, že nikdy - pokud bude možnost číst v papírové podobě - nebudu číst z mobilu! Audioknihy jo, ale E-knihy určitě NE. Nevím proč (možná proto, že jsem to stahovala z UložTo), ale bylo tam spoustu překliků a obtížně se to četlo. Jaký je váš názor na E-knihy? Napište mi do komentářů ráda si přečtu váš názor.
Zpátky k obsahu. Tato kniha je má druhá nejoblíbemější z této série. První je Rozbřesk, o kterém budu psát příště. Kniha byla delší a více jsme se dozvěděli o světě upíru a vlků. Víc vám k tomu nepovím udělala bych zbytečné spoilery.

Obsah:
!Pozor může obsahovat spoilery ze Stmívání a Nového měsíce!
Bella je konečně opět šťasná. Do jejího života se vrátil Edward a vše je tak, jak má být. Všechno se zdá být růžové a dokonalé, ale není Victoria je stále naživu a snaží se pomstít svého druha Jamese. Do toho je tu strach z Volturiových! Až příjdou na návštěvu musí být už Bella upírkou nebo být zabita... Pokračovaní v knížce :D

Jaký váš názor na knížku?

Podělte se v komentářích!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama