Potterovský týden se odkládá (pokud ho někdo zaznamenal) na dobu neurčitou, Měla jsem nějaké problémy, a proto se nedokončil. Již vydané články zátím jenom uložila k sobě.

ZNOVU

1. září 2016 v 21:00 | Vája |  Důležité
Krásný začátek nového roku! Měli jste taky tak dlouhý začátek roku jako já? Strávila jsem tam 2hodiny! To se mi ještě nikdy nestalo.
Dneska se máme zabývat něčím jiným a já Vás vítám na mém blogu v nové podobě! Tedy design zůstane stejný, ale já budu aktivnější. Už teď mám pro vás články do osmého září a budu přidávat další.
Uvažovala jsem, že si vymyslím nějaký originální pozdrav. A tady je! Pojmenuji si vás - mé čtenáře a to M-B [čti embí]. Takže například budu psát dneska článek a napíšu na začátek: Krásný čtvrtek M-B a u všech dalších článků to už bude také.
Už přes celé prázdniny jste mohli hlasovat pro VBS [čti víbíes], tedy Vajíčkové best songs. Já si asi budu hlasování ukončovat 15.dne měsíce. Pokud mi do toho (jako teď) něco nevleze. 18.9.2016 je neděle a já jedu o víkendu pryč, proto hlasování ukončím už 13.9.2016., aby jste ho už v neděli (18.9.2016) mohli mít. Dále bych byla ráda, kdyby jste mě sledovali na mých sociálních sítích, kde se můžete dozvědět, co teď dělám a na co se můžete těšit.
Před pár měsíci jsem dělala zkoušky na gymnázium. A světe div se přijali mě! Napadlo mě (a ještě jsem to u žádného bloggera neviděla), že bych zřídila deník gympláka, kde bych vyprávěla o všem, co Gympl přináší. Vycházelo by to asi jednou týdně a pravděpodobně v neděli. Asi bych tam přidala pár dobrých rad, co mi pomohlo se na gympl dostat.
Nakonec vám chci představit ještě jednu novou rubriku. A to sezení s Vajíčkem, kde chci ventilovat své názory.
Myslím, že je to všechno. Pokud máte nějaké připomínky či otázky určitě se s nimi podělte do komentářů. Prosím slušně! Nechci na blog dávat žádná pravidla, protože si myslím, že každý snad pochopí výraz slušné chování. Přeji krásný zbytek večera Usmívající se
Výsledek obrázku pro krajina
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama