Potterovský týden se odkládá (pokud ho někdo zaznamenal) na dobu neurčitou, Měla jsem nějaké problémy, a proto se nedokončil. Již vydané články zátím jenom uložila k sobě.

Prosinec 2016

Přání

23. prosince 2016 v 19:02 | Vája
Předem bych se chtěla omluvit všem svým čtenářům (pokud mi ještě nějací zbyli :( ) za svou opakovanou neaktivitu. Já vím říkám to často moje jedina omluva je ta, že hodně poviostí ve škole. /řešla jsem ze základky na gympl a je to síla. Musím se hodně učit a bohužel na blog mi nezbývá čas. Budu se snažit si přes vánoční prázdniny snažit napsat pár článků o knížkách a mám v hlavě i nějaké menší projekty, ale nevím jestli budu moct uskutečnít. Už dost obhájování a plánů já budu prostě jen ráda, že se můj blog líbí občas si něco přečtete.


Přeji Vám všem krásné prožití vánočních svátků. Přijemné chvíle s rodinou a přáteli, protože vánoce nejou o dárcích a uspěchaných lidech, kteří nakupují vše na poslední chvíli. Vánoce jsou svátky klidu a pohody. V této době by se měli lidi zastavit začít být na všechny lidí trochu milejší a přenášet svou milost na ostatní, aby ten náš svět byl aspoň v jednu rořní dobu usměvavější a krásnější.
Vaše Vája